Piotr Panek prosi na sesji o... sok z pigwy

  • 28.11.2019, 09:54 (aktualizacja 28.11.2019, 10:27)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Piotr Panek prosi na sesji o... sok z pigwy Fot. A. Pocałuń Radny Piotr Panek podsuwa pomysł na szybsze podejmowanie decyzji.
Pomóc by to miało w szybszym rozwiązaniu kłopotliwych dla radnych sesyjnych tematów.

- Gdybyśmy poszli przykładem gminy Borowa i gdyby pan przewodniczący dla rozluźnienia zaaplikował wszystkim po soku z pigwy to może zaoszczędzilibyśmy godzinę czasu i poszło by to jak z płatka - zaproponował radny Piotr Panek podczas dzisiejszej (28 listopada) sesji rady. - Trzeba to przemyśleć. Trudny temat, sok z pigwy i jedziemy - dodał.

Rozbawiony słowami radnego, do tematu odniósł się przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej. 

- Kochany. No tak, ale już od 26 lat jestem zadeklarowanym abstynentem. Myślę, że możemy to zrobić w innych okolicznościach, ale dzisiaj musimy podjąć decyzję - powiedział Krzysztof Wilk i podziękował za tę wstawkę humorystyczną. 

O słynny już na całą Polskę soku z pigwy na sesji możesz przeczytać TUTAJ.

 

ap

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Zniesmaczony
Zniesmaczony 28.11.2019, 17:49
To to małe piwo. Proszę posłuchać ile teraz ma wynosić dieta dla sołtysa będącego jednocześnie radnym. 1600 zł netto. Pazerność nie zna granic.
panko
panko 28.11.2019, 14:35
mądry ?
Alek
Alek 28.11.2019, 13:23
Ma chłopak poczucie humoru... Borowa się nie wypłaci swoim radnym z reklamę.

Pozostałe