KOLBUSZOWA GÓRNA. Mieszkańcy mają dość

  • 29.11.2019, 07:49
  • Bartosz Posłuszny

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA GÓRNA. Mieszkańcy mają dość Fot. Bartosz Posłuszny Z przetargu wynikało, że inwestycja miała zostać wykonana do połowy 2018 roku. Później ten termin był kilkakrotnie przesuwany. Mamy końcówkę listopada 2019, a łącznik i most wciąż nie są przejezdne.
Mieszkańcy sołectwa i kierowcy mają już dość utrudnień związanych z budową ronda na drodze krajowej nr 9 w Kolbuszowej Górnej. Inwestycja została zakończona, ale wciąż nie można korzystać ani z drogi, ani z mostu.

Nasi Czytelnicy dopytują, kiedy w końcu nastąpi oficjalne otwarcie nowej drogi między "dziewiątką" a drogą wojewódzką. - Kiedy w końcu puszczą normalny ruch i zakończą te prace? - pyta niezadowolony Czytelnik. - Otwarcie miało być już kilka tygodni temu, wszystko jest tam skończone, a barierki nadal stoją - tłumaczy. Jak dodaje nasz rozmówca, mieszkańcy odsuwają barierki, aby móc przez most przejechać na drogę za rzeką. 

Co na to kierownik budowy? Jak mówi nam Andrzej Szpala, prace zostały zakończone na całej długości nowej drogi oraz na nowym rondzie. Dodaje również, że opóźnienia są spowodowane tym, że inwestor czeka na decyzję nadzoru budowlanego. Jako wstępną datę otwarcia podaje nam środę, 4 grudnia. 

O dokładnych parametrach i przepisach obowiązujących na nowej drodze napiszemy w następnym numerze naszego tygodnika Korso Kolbuszowskie. 

Bartosz Posłuszny

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
JKM
JKM 30.11.2019, 17:33
Gorzej jak za komuny- bo jakiś zasra...ec z Rz się nie może pofatygować i tego odebrać,,, ludzie powinni wyjść już i sami te barykady poprzesuwać... dzisiaj już wypadek bo przecież nie można jeździć normalnie przez most przy rondzie tylko trzeba objazdów jak wszystko od dawna gotowe... robi się zimno będzie coraz bardziej ślisko a oni czekają nie wiem na co???? ludzie!!!
Mieszkanka
Mieszkanka 29.11.2019, 14:51
Faktycznie z otwarciem tego ronda to paranoja,tylko ,,chory" system tu działa.Może w końcu mieszkańcy się doczekają bo nadal są korki.

Pozostałe