Kolejna teatralna niedziela w Trzęsówce [ZDJĘCIA]

  • 05.12.2019, 18:30
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Kolejna teatralna niedziela w Trzęsówce [ZDJĘCIA] Fot. SP Trzęsówka Na scenie zaprezentowali się kolejni zdolni młodzi aktorzy.
W niedzielę, 1 grudnia, w Szkole Podstawowej w Trzęsówce odbyła się druga niedziela Festiwalu Teatralnego.

Jako pierwszy wystąpił zespół Fiku – Miku ze Szkoły Podstawowej w Siedlance. Dzieci z klas II i III przedstawiły „Baśń o dwunastu miesiącach”. 

Grupa „Ostrowiaczki” ze Szkoły Podstawowej w Ostrowach Tuszowskich zaprezentowała baśń muzyczną, pełną humoru i zabawnych sytuacji, pt. „Kopciuszek”. 

Uczniowie klas IV – VI z zespołu „Maska” z Ostrów Tuszowskich przedstawili sztukę pt. „W poszukiwaniu szczęścia”. 

Zespół teatralny „Bajkowiso” ze Szkoły Podstawowej w Hadykówce przedstawił spektakl pt. „Kozucha  Kłamczucha”. Bajka opowiadała o dziewczynce Zazulce, którą przygarnęła pewna gospodyni i poleciła jej paść kozę. 

Z kolei grupa uczniów pn. „Teatrzyk nie Duży” ze szkoły w Hadykówce zaprezentowała sztukę „A niech to gęś kopnie”. W tym spektaklu zaprezentowali się uczniowie klas IV – VI.

Na koniec drugiego dnia XVIII Festiwalu Teatrów wystąpiła grupa „Baśniowe ludki” ze Szkoły Podstawowej w Trzęsówce ze sztuką pt. „Wesoły świat bajek”. Aktorzy z humorem wędrowali przez klasykę literatury dziecięcej. 

W niedzielę, 12 stycznia 2020 roku odbędzie się gala finałowa festiwalu. 

bp

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe