Seniorzy z Domu św. Brata Alberta w Kolbuszowej świętowali. Odwiedziły ich też dzieci |ZDJĘCIA|

  • 07.12.2019, 17:00
  • js

Podziel się:

Oceń:

Seniorzy z Domu św. Brata Alberta w Kolbuszowej świętowali. Odwiedziły ich też dzieci |ZDJĘCIA| Fot. Dom św. Brata ALberta/ Jan Cichoń Grupa Anny Bryły, z kolbuszowskiej "Trójki", przyjechała do seniorów, aby złożyć im życzenia.
W środę (20 listopada) imprezę z okazji Dnia Seniora zorganizowano dla podopiecznych Domu św. Brata Alberta w Kolbuszowej. Wspólnie z seniorami, w domu weselnym w Trześni, bawili się ich rówieśnicy z Domu Seniora w Niwiskach i Huty Przedborskiej. 

- Naszą uroczystość otworzył ks. dziekan Jan Pępek, proboszcz parafii pw. Św. Brata Alberta w Kolbuszowej - mówi Urszula Pawłowska. - Nie zabrakło na niej również lokalnych samorządowców - dodaje. 

W stronę seniorów skierowano sporo życzeń. Były również upominki i występ muzyczny. Po uroczystym obiedzie przyszedł czas na wspólną zabawę, gry i tańce z wodzirejem. 

Kilka dni później (26 listopada) do Domu Św. Brata Alberta w Kolbuszowej zawitali młodzi goście. Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 3 w Kolbuszowej przygotowały przedstawienie z okazji Dnia Seniora. Tego dnia starsi i młodsi wspólnie bawili się i śpiewali. 

js

Zdjęcia (6)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe