Z PODKARPACIA. Zmarła ostatnia uczestniczka największej bitwy partyzanckiej w 1944 roku w Polsce

  • 08.12.2019, 17:17
  • opr. DJ/MS

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Zmarła ostatnia uczestniczka największej bitwy partyzanckiej w 1944 roku w Polsce Fot. Szlak Partyzancki II Zgrupowania Armii Krajowej Obwodu Dębica Zmarła podkarpacka partyzantka.
W sobotę, 7 grudnia zmarła śp. Barbara Łopuska-Fiołek ps. „Wyga”. Należała do najdzielniejszych żołnierzy dębickiej Armii Krajowej.

Śp. Barbara Łopuska-Fiołek ps. „Wyga” była córką Wojciecha, rotmistrza 5 psk i Cecylii. Miała siostrę Krystynę. Członkini WSK w Obwodzie AK Dębica, łączniczka. Brała udział w akcji(...)

  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

opr. DJ/MS

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
nunek
nunek 09.12.2019, 09:23
,,KORSO"! gazeto lokalna Podkarpacia,jak ty chcesz uznania i autorytetu dziennikarskiego Podkarpatczyków,jezeli twoja stronniczość oraz cicha akceptacja na zło i zakłamanie nie pozwala na wygenerowanie zdana czytelnika.Odpowiedz

Pozostałe