- Jesteśmy jedyną miejscowością w gminie, która nie ma placu zabaw - mówi radna Puzio

  • 10.12.2019, 10:00
  • df

Podziel się:

Oceń:

- Jesteśmy jedyną miejscowością w gminie, która nie ma placu zabaw - mówi radna Puzio Fot. D.Flak Radna zwróciła uwagę na problem braku placu zabaw.
Anna Puzio, radna z Mazurów, interweniuje u wójta w sprawie zamkniętego placu zabaw znajdującego się przy szkole w Mazurach.

-  Mam pytanie odnośnie placu zabaw przy szkole w Mazurach. Czy pan wójt ma jakiś pomysł, jakieś plany? - zapytała Anna Puzio, radna z Mazurów. - Na chwilę obecną jesteśmy jedyną miejscowością w gminie, która nie ma placu zabaw przy szkole i która w ogóle nie ma placu zabaw - stwierdziła przedstawicielka sołectwa. 

- Plac zabaw już się wysłużył i decyzją nadzoru został zamknięty - poinformował Władysław Grądziel, wójt gminy Raniżów. - Tak się teraz złożyło, że jest jesień, potem zima, ale wiadomo, że będzie po zimie wiosna i potem lato i dzieci będą się chciały bawić. Będziemy czynić starania - zapewnił włodarz.

Jak dodał, urząd zamierza utworzyć w Mazurach otwartą strefę aktywności z siłownią, która miałaby być dostępna dla wszystkich mieszkańców, także dla dzieci. - Dopóki nie znajdą się jakieś środki w budżecie, żeby przy szkole typowy plac zabaw dla dzieci wykonać, to dzieci będą mogły korzystać w tym trudnym, przejściowym okresie z tego placu dostępnego dla wszystkich - stwierdził.

Władysław Grądziel dodał, że trudno będzie, aby nowy plac zabaw dedykowany dzieciom powstał w Mazurach w przyszłym roku. - Będą państwo sami widzieć, ale nie wiem, czy w budżecie na przyszły rok możemy planować pieniądze na taki plac zabaw - stwierdził.

df

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe