Z REGIONU. Nowy sprzęt rehabilitacyjny i ultrasonograf w mieleckim szpitalu

  • 10.12.2019, 19:00 (aktualizacja 10.12.2019, 22:55)
  • bp/szb

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Nowy sprzęt rehabilitacyjny i ultrasonograf w mieleckim szpitalu Fot. Archiwum Nowy ultrasonograf jest już na szpitalnym oddziale ratunkowym w szpitalu specjalistycznym w Mielcu.
Starosta mielecki Stanisław Lonczak uroczyście przekazał w poniedziałek dyrektorowi mieleckiego Szpitala Specjalistycznego w Mielcu, Józefowi Więcławowi, nowoczesny aparat USG. Oddział Rehabilitacji wzbogacił się ponadto w sprzęt do rehabilitacji.

Niedawno w Warszawie podpisana została umowa, na mocy której Powiat Mielecki otrzymał kwotę 380 tys. zł na zakup nowoczesnego ultrasonografu do mieleckiego szpitala. Aż 95%  pochodziło z Funduszu Sprawiedliwości, a 5%  zainwestowało Starostwo Powiatowe w Mielcu. 

- Aparat USG został wybrany przez naszych radiologów. Producent odblokował nam możliwość funkcji robienia elastrografii, czyli badania gęstości wątroby. To drugi aparat na Podkarpaciu, który posiada taką funkcję...

   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

bp/szb

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe