Z REGIONU. Wypadł z 10 piętra. Ktoś mu "pomógł"

  • 12.12.2019, 08:46
  • opr. js/ms

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Wypadł z 10 piętra. Ktoś mu "pomógł" Fot. Google Maps Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5
Kamil D. nie żyje. 6 grudnia udał się na ulicę Sportową w Rzeszowie. Wszedł do bloku numer 2. Co się tam wydarzyło, bada policja i prokuratura.

- Wstępne ustalenia wskazują na to, że 28-letni mieszkaniec Rzeszowa Kamil D., udał się na ul. Sportową 2 w Rzeszowie, gdzie na skutek upadku z 10 piętra klatki schodowej, poniósł śmierć na miejscu - informuje Renata Krut, prokurator rejonowy dla miasta Rzeszów.
- Rozpytano mieszkańców bloku przy ul Sportowej 2 w Rzeszowie, dokonano oględzin zwłok...
   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

opr. js/ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe