Trzecia Biedronka w Kolbuszowej już otwarta. Tłumów nie ma

  • 13.12.2019, 08:15 (aktualizacja 13.12.2019, 08:46)
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Trzecia Biedronka w Kolbuszowej już otwarta. Tłumów nie ma Fot. Bartosz Posłuszny Otwarcie biedronki nastąpiło dziś, o 6 rano.
Dzisiaj (13 grudnia), o godz. 6 rano, nastąpiło oficjalne otwarcie nowego supermarketu w dawnym Tesco, przy ul. Tarnobrzeskiej w Kolbuszowej.

Biedronka mieści się w jednej części budynku po dawnym Tesco. Tuż obok trwają prace wykończeniowe związane z otwarciem sklepu z AGD i RTV  (Neonet) oraz dyskontu tekstylnego (Kik). 

CZYTAJ TEŻ: Pustki na półkach Tesco w Kolbuszowej

loadingŁaduję odtwarzacz...

bp

Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Matka
Matka 13.12.2019, 22:08
Po c0 w Kolbuszowej 3 biedronki, nie lepiej było druga zrobić w N.Dębie? , przeciez jest jedna mala, nawet parkingu nie ma pożądanego, bral miejsc , ludzi od otwarcia do zamknięcia pełno , ciasno , kazdy zly
:o
:o 16.12.2019, 14:40
Każdy zły, a i tak kupują.
Domar
Domar 13.12.2019, 17:13
Widać kto był w nowej biedronce i nie wie jak było naprawdę.
Klient
Klient 13.12.2019, 16:17
Towary w biedronce to ostatni krzyk desperacji kupującego..... Sami sobie sprawdźcie kup ten sam towar w biedronce i w sklepie obok domu... To z biedronki... To samo opakowanie ale w środku to woda. Np jogurty chemia domowa... I te NIBY SOKI. LUDZIE NIE TRUJCIE SIĘ I NIE KUPUJCIE TAM wszystkiego jak leci. Czytajcie etykiety. Skład.... Jeżeli jest dłuższy niż wiesz przedszkolaka to. Nie bierz... Nowotwory dopiero zaczynają atakować... A jeżeli się nie opamitamy to tylko grabarz się cieszył będzie...
:o
:o 16.12.2019, 15:01
Podaj jakiś przykład produktu. W biedronce obok siebie masz produkty biedronkowe i te "markowe", skład i wielkość opakowania w większości identyczne, a ceny różne gdzie głównie trzeba dopłacić za "markę". Sklep zarabia na obu i przyciąga tych klientów co patrzą na logo. Czyli nie ma znaczenia czy kupimy w biedronce czy sklepie osiedlowym. Jeśli chcemy być pewni jakości to musimy produkować sami żywność z dala od dużych ośrodków miejskich. Ma znaczenie też czym karminy zwierzęta hodowlane.
Ania
Ania 13.12.2019, 12:39
Było Tesco było dobrze komu 3 biedronka poczebne w takiej małej kolbuszowej
Alex
Alex 13.12.2019, 22:56
Skoro taka mała to czemu ludzie jezdzą po niej samochodami?
Naczelny Troll.
Naczelny Troll. 13.12.2019, 16:16
Nom, to w sumie skandal, że prywatny przedsiębiorca robi ze swoim kapitałem co mu się podoba. Tak samo jak pani z własną wizją gramatyki i ortografii języka polskiego.
Naczelny Troll.
Naczelny Troll. 13.12.2019, 11:11
Tłumów nie ma, ponieważ "z ulicy" nie widać tego by sklep był otwarty. Jedyne co widać to niedokończone lokale w których leżą materiały budowlane. Sam się rano zdziwiłem - jechałem do pracy, miało być otwarcie, a tam żywej duszy nie ma. Nie przypuszczałem, że drugiej strony będzie wjazd.
Klij
Klij 13.12.2019, 09:39
Jest takie powiedzenie "co za dużo to niezdrowo,,

Pozostałe