Zabójca, przemytnik. Przestępcy z Podkarpacia. Wśród nich mieszkaniec Weryni! [FOTO]

  • 22.04.2020, 14:53
  • kp

Podziel się:

Oceń:

Zabójca, przemytnik. Przestępcy z Podkarpacia. Wśród nich mieszkaniec Weryni! [FOTO] Fot. Podkarpacka Policja Ci groźni przestępcy ukrywają się przed policją.
To jedni z najgroźniejszych przestępców w naszym województwie. Niektórzy z nich poszukiwani są przez policję od lat. Wśród nich - przemytnik, dręczyciel rodziny, a nawet... morderca. Co jeszcze o nich wiemy?

Marian Ozga urodzony w 14.08.1940 roku ostatni raz zameldowany był w Lipie, przy ul. Janowskiej 41. Ma obecnie 80 lat, mimo to nadal ukrywa się przed policją. Poszukuje go Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie, na podstawie Art. 148 § 1: Zabójstwo - typ podstawowy - za które grozi od 8 do 25 lat pozbawienia wolności lub dożywocie. Jeśli masz wiedzę, gdzie Marian Ozga przebywa, skontaktuj się z policją w Rzeszowie: RZ KWP Rzeszów Wydział Kryminalny, 35-036 Rzeszów, ul. Dąbrowskiego 30, telefon: (0-17) 858-23-25,  email: [email protected]

Zdzisław Bajor urodzony w 22.06.1960 roku ostatni raz zameldowany był w Weryni (powiat kolbuszowski). Ma obecnie 60 lat. Poszukuje go Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej, na podstawie Art. 207 § 1: Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy - za które grozi mu od(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

kp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe