Adam Kaczanowski interweniuje w związku z ul. Narutowicza w Kolbuszowej

  • 04.01.2020, 07:00
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Adam Kaczanowski interweniuje w związku z ul. Narutowicza w Kolbuszowej Fot. A. Pocałuń Radny interweniuje w imieniu mieszkańców.
Przedstawiciel mieszkańców prosi o przejście dla pieszych, które jego zdaniem powinno powstać w okolicy drogi prowadzącej od rzeki Nil do ul. Narutowicza.

- Jeżeli byłaby możliwość, aby namalować tam przejście dla pieszych, bardzo bym prosił, aby pochylić się nad tym problemem - apelował radny Kaczanowski. Argumentował to tym, że wiele osób traktuje tę drogę jako skrót. 

- Co do organizacji przejścia dla pieszych wniosek musi zostać skierowany na komisję organizacji ruchu drogowego do starostwa - wyjaśnił Krzysztof Matejek, przedstawiciel urzędu. Jak dodał sekretarz, sugestia ta zostanie przekazana do odpowiednich osób, które sformalizują sprawę.

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe