Studniówki w powiecie kolbuszowskim już niebawem. Kiedy?

  • 06.01.2020, 16:30
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Studniówki w powiecie kolbuszowskim już niebawem. Kiedy? Fot. Archiwum Korso W zeszłym roku królowały długie suknie. Jakie kreacje będą najchętniej wybierane w tym roku?
Jak co roku maturzyści przygotowują się do swoich bali maturalnych.

Tradycyjna studniówka to niepowtarzalna impreza i ostatnia szansa na zabawę przed maturą. Jak mówi tradycja, bal odbywa się na 100 dni przed maturą.
Kiedy w szkołach średnich naszego powiatu odbędą się studniówki?

Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej będą bawić się w sobotę, 11 stycznia. Tydzień później, 18 stycznia swój bal będą mieć uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej. Absolwenci ze Szkoły Agrotechniczno-Ekonomicznej w Weryni studniówkę postanowili zorganizować w sobotę, 25 stycznia. 

Relację i zdjęcia z imprez będziecie mogli obejrzeć także na naszej stronie internetowej korsokolbuszowskie.pl.

bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe