Mieszkaniec przyszedł na sesję, ale...

  • 11.01.2020, 15:30
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Mieszkaniec przyszedł na sesję, ale... Fot. B. Posłuszny Mieszkaniec pojawił się na sesji w gminie Dzikowiec.
Na ostatniej sesji Rady Gminy Dzikowiec pojawił się mieszkaniec, który miał kilka pytań do samorządowców.

Spotkanie odbyło się w poniedziałek, 30 grudnia, 2019 roku. Eugeniusz Panek, przewodniczący rady, poinformował mieszkańca o tym, że sesja jest nagrywana i musi on wyrazić zgodę na upublicznienie swojego wizerunku. Mężczyzna zgodził się i zwrócił się do wójta gminy Dzikowiec z pytaniem o śmieci. Jego wypowiedź przerwał przewodniczący i poinformował go, że będzie mógł wypowiedzieć się na końcu sesji, gdzie przewidziany jest punkt: wnioski i informacje.

Mężczyzna jednak nie dotrwał do końca spotkania, które trwało prawie dwie godziny. - Gdzie ten gość, siedział tyle czasu, gdzie on jest? - dopytywał Antoni Puzio, sołtys Kopci. Przewodniczący Panek podkreślił, że nie będzie zmieniał porządku obrad, a zainteresowany mógł poczekać na odpowiedni punkt w obradach, jakim są sprawy różne i informacje. 

bp

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Citizen from Poland
Citizen from Poland 13.01.2020, 19:48
Tak dbacie o obywateli.. Wstyd o hańba dla samorządowców z DZIKOWCA! Byłem tam kilka razy i słyszałem plotki na temat różnych osób. Ładnie się ustawiliście, nie pozdrawiam!
mieszko
mieszko 13.01.2020, 10:18
Mężczyznę zwyczajnie zbyli, cała rada bała się odpowiadać na jego pytania odnośnie drogich stawek odbioru śmieci, chyba wszystkich to denerwuje a radni nie mają żadnych konstruktywnych pomysłów jak obniżyć koszty
aderus
aderus 11.01.2020, 17:13

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mirek
Mirek 11.01.2020, 15:58
Władza ma w d++++ie obywatela.

Pozostałe