Słaba jakość nagrań z sesji - mieszkańcy są niezadowoleni

  • 13.01.2020, 10:04
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Słaba jakość nagrań z sesji - mieszkańcy są niezadowoleni Fot. B. Posłuszny O lepszą jakość transmisji obrad radnych z gminy Dzikowiec zabiegała Marta Kaczorowska, radna z Kopci.
Mieszkańcy oglądający sesje Rady Gminy Dzikowiec w internecie są niezadowoleni z jakości przesyłanego obrazu i dźwięku.

Problem zgłosiła na ostatniej sesji, w poniedziałek, 30 grudnia, 2019 roku, Marta Kaczorowska, radna z Kopci. - Na tych sesjach naszych nic nie słychać - mówiła o transmisjach dostępnych na YouTubie przedstawicielka wsi. - Mieszkańcy dopominają się, żeby chociaż jakiś nawet przenośny mikrofon był, żeby chociaż zbierać te głosy - proponowała. - Bo mówią, szkoda oglądać, szkoda się denerwować - nadmieniła. 

Jak zauważa radna Kaczorowska, niektórzy mieszkańcy gminy Dzikowiec są zainteresowani i oglądają przebieg obrad dzikowieckich radnych w internecie. - Chcieliby coś wiedzieć - skwitowała. 

Czy urząd gminy zdecyduje się na zakup mikrofonu? Tego na chwilę obecną nie wiadomo, ponieważ radna nie dostała odpowiedzi na pytanie ze strony mieszkańców. 

bp

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Gorgo
Gorgo 13.01.2020, 12:40
Słaba jakość, żeby flaszkę nie było widać.

Pozostałe