Mieszkańcy prosili premiera o powrót Ewy Leniart

  • 14.01.2020, 10:02
  • opr.ms

Podziel się:

Oceń:

Mieszkańcy prosili premiera o powrót Ewy Leniart Fot. PUW w Rzeszowie Podczas spotkania z dziennikarzami zaznaczyła, że jej powrót jest realizacją próśb zarówno mieszkańców Podkarpacia, jak i samego premiera.
13 stycznia Ewa Leniart - ponownie szefowa Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie - spotkała się z dziennikarzami. To pierwszy dzień jej pracy w województwie - pierwszy jako wojewoda po kilkumiesięcznej przerwie, kiedy to głosami mieszkańców Podkarpacia została posłanką.

Dlaczego Ewa Leniart zgodziła się przyjąć ponownie propozycję objęcia funkcji wojewody podkarpackiego? Czy formalnie sama zrezygnowała z mandatu posła RP? Co stanie się z mandatem poselskim?
   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

opr.ms

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe