Halowy Turniej Piłki Nożnej. Gdzie i kiedy?

  • 14.01.2020, 17:30
  • ak

Podziel się:

Oceń:

Halowy Turniej Piłki Nożnej. Gdzie i kiedy? Fot. Archiwum Korso Turniej odbędzie się w przyszłą niedzielę. (zdjęcie podglądowe)
W niedzielę (19 stycznia) w Raniżowie odbędzie się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Raniżów.

W imprezie wezmą udział drużyny pięcioosobowe (w tym bramkarz). Zespoły mogą liczyć maksymalnie siedmiu zawodników (w tym dwóch rezerwowych).

Uczestnikami turnieju mogą być tylko i wyłącznie uczniowie szkół podstawowych. Turniej zostanie rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: klasy I-II, klasy – IV-VI i klasy – VII-VIII.  Drużyny w swojej kat. rozegrają mecz "każdy z każdym".

 Początek turnieju o godz. 9 na hali sportowej byłego gimnazjum w Raniżowie.

ak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe