Z PODKARPACIA. Pili razem wódkę. Skatowała znajomego na śmierć. Dlaczego?

  • 17.01.2020, 15:03 (aktualizacja 17.01.2020, 16:41)
  • ms/opr.bp

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Pili razem wódkę. Skatowała znajomego na śmierć. Dlaczego? Fot. Archiwum Korso Jak tłumaczyła Wiesława N.-T., następnego dnia zauważyła kałużę krwi przy twarzy pokrzywdzonego. Próbowała go obudzić, ale nie reagował.
Zarzeka się, że nie wie, co się stało. Twierdzi, że poszła podrzucić do pieca po tym, jak ze znajomym urządziła sobie libację z okazji bólu zęba. Kiedy wróciła z kotłowni zobaczyła skatowanego mężczyznę. Jak było naprawdę?

- Wiesława N.-T. przedstawiła funkcjonariuszom policji następującą wersję zdarzenia: 11 stycznia około godziny 20 pokrzywdzony przyszedł do jej miejsca zamieszkania i miał uskarżać się na silny ból zęba. Razem zaczęli pić wódkę. W domu byli tylko we dwoje. Po jakimś czasie Wiesława N.-T. udała się do kotłowni, by podłożyć do pieca. Gdy po około 10 minutach wróciła zastała zakrwawionego pokrzywdzonego, który oświadczył jej, iż wyrwał sobie zęba. Następnie pokrzywdzony położył się na podłodze i zasnął

- przekazuje prokurator rejonowy w Dębicy, Jacek Żak.
   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

ms/opr.bp

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kuba obserwator
Kuba obserwator 18.01.2020, 16:19
To już nie korso kolbuszowskie tylko korso regionalne powoli się staje. 90% ,,informacji" regionu.

Pozostałe