Głośna studzienka przeszkadza mieszkańcom Kolbuszowej Dolnej

  • 18.01.2020, 21:22
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Głośna studzienka przeszkadza mieszkańcom Kolbuszowej Dolnej Fot. Archiwum Korso Mieszkańcom doskwiera studzienka kanalizacyjna.
Kolejna interpelacja klubu radnych Rady Miejskiej w Kolbuszowej Samorząd to Wspólna Sprawa trafiła na biurko szefa gminy.

Z prośby samorządowca dowiadujemy się, że mieszkańcy ulicy Jana Pawła II w Kolbuszowej Dolnej zwrócili się do niego o interwencję w sprawie uszkodzonej studzienki kanalizacyjnej.

Lokatorzy bloku nr 29 narzekają na studzienkę, która znajduje się na ulicy przed ich oknami.  - W trakcie przejazdu pojazdów mechanicznych po klapie tej studzienki wydaje ona głośne, uciążliwe dźwięki, zakłócając spokój - podkreślił Józef Fryc, przewodniczący klubu radnych. - Zwłaszcza w porze wieczorno-nocnej - dodał.  - Uważam, że istnieje konieczność naprawy tej klapy, ponieważ rzeczywiście może być to uciążliwe - uzasadnił Józef Fryc po sprawdzeniu opisanego przez mieszkańców zgłoszenia. W podsumowaniu interwencji zwrócił się z prośbą do o podjęcie działań w tej sprawie.

ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kol
kol 20.01.2020, 19:18
Ale temat dla prasy,opanujcie się służby komunalne czekają na zgłoszenie.

Pozostałe