PO SĄSIEDZKU. Porwał kobietę, przetrzymywał w piwnicy i wykorzystywał seksualnie

  • 19.01.2020, 09:28
  • ms/opr. DJ

Podziel się:

Oceń:

PO SĄSIEDZKU. Porwał kobietę, przetrzymywał w piwnicy i wykorzystywał seksualnie Fot. Archiwum Zdjęcie podglądowe. Policja znalazła kobietę w piwnic jednej z bloków, w którym ostatni raz była widziana.
38-latka poszła do swojej koleżanki, lecz już nie wróciła. Zaniepokojona matka, zgłosiła zaginięcie. Szybko okazało się, co tak naprawdę się wydarzyło.

12 stycznia matka kobiety zgłosiła się na policję, tłumacząc, że jej 38-letnia córka dzień wcześniej wyszła od koleżanki, po czym nie powróciła do domu oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

- Policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu i niezwłocznie podjęli czynności zmierzające do ustalenia miejsca jej pobytu. We wtorkowe przedpołudnie, 14 stycznia, kryminalni w piwnicy jednego z bloków przy ulicy(...)

   CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

ms/opr. DJ

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe