Braun i Buczek o niezatwierdzonym projekcie budżetu Kolbuszowej [VIDEO]

  • 20.01.2020, 15:54 (aktualizacja 20.01.2020, 18:34)
  • js

Podziel się:

Oceń:

braun.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Grzegorz Braun, poseł na Sejm RP oraz Tomasz Buczek, pełnomocnik Ruchu Narodowego na Podkarpaciu, zorganizowali dzisiaj (20 stycznia) konferencję przed Urzędem Miejskim w Kolbuszowej.

Panowie nawiązali do sytuacji związanej z prowizorium budżetu miasta i gminy Kolbuszowa na 2020 rok. Jaką mają radę dla rajców miejskich, którzy zastanawiają się jak dopiąć budżet? Zobacz materiał video. 

 

js

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
święty mikołaj
święty mikołaj 21.01.2020, 18:07
kto to jest ten brodaty , podobno przywiózł z warszawy w teczce kase dla kolbuszowej , buczek załatwił
Andrzej
Andrzej 21.01.2020, 13:35
Moja propozycja na rozwiązanie tej sprawy to wprowadzenie piętrowych biurek w Urzędzie Miejskim, zdecydowanie za mała liczba urzędników...
Marek
Marek 20.01.2020, 20:18
Brawo panie Buczek, dużo merytoryki, może kolbuszowski lud w końcu zrozumie, że rozdawnictwo Warszawy odbija się na coraz gorszej sytuacji finansowej gmin, a to trzeba dopłacać coraz więcej do oświaty bo pensje nauczycieli urosły nieproporcjonalnie do subwencji, a to składowiska odpadów należące do skarbu państwa drenują gminy, które musza pobrać te opłaty od mieszkańców, kończąc na wozach strażackich które są elementem kampanii wyborczej, a do których gmina dokłada olbrzymie pieniądze. Podoba mi się Pana wypowiedź, bo nie ma tu tylko atakowania politycznych oponentów ale szerokie spojrzenie na problem i konkretne fakty.

Pozostałe