Uczniowie z naszych podstawówek środę spędzą tutaj

  • 23.01.2020, 13:42
  • js

Podziel się:

Oceń:

Uczniowie z naszych podstawówek środę spędzą tutaj
Rozgrywki sportowe, konkurencje wiedzy, warsztaty kulinarne i wiele innych atrakcji zaplanowano na środę – 5 lutego. Tego dnia w szkołach ponadpodstawowych z naszego powiatu odbywać się będzie coroczna akcja pn. „Aktywna Środa”.

- Inicjatywa ta ma na celu promocję placówek ponadpodstawowych wśród uczniów ze szkół podstawowych z powiatu kolbuszowskiego. W akcję zaangażowany jest: Zespół Szkół Technicznych z Kolbuszowej, Liceum Ogólnokształcące z Kolbuszowej oraz Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych z Weryni - wyjaśnia Barbara Żarkowska z kolbuszowskiego starostwa.

Uczniowie dla swoich młodszych kolegów przygotowali szereg różnorakich zajęć. M.in. rozgrywki sportowe, konkurencje geodezyjne, turniej gier komputerowych czy warsztaty artystyczne. 

Akcja rozpocznie się o godz. 9 w hali widowiskowo-sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej. 

js

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe