KOLBUSZOWA. Drzewa przy ZST już wycięte

  • 23.01.2020, 18:47 (aktualizacja 23.01.2020, 19:28)
  • js

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Drzewa przy ZST już wycięte Fot. Google Maps
- Z terenu miasta zniknęły kolejne, zielone płuca - informuje nasz Czytelnik. - Niedługo dookoła nas będzie tylko beton - dodaje mężczyzna.

Mowa o drzewach, które rosły na działce Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej.

- Wniosek o usunięcie 13 sztuk drzew z terenu ZST podpisany przez dyrektor tej szkoły wpłynął 17 grudnia 2019 r do burmistrza Kolbuszowej - poinformował nas Kazimierz Kret, inspektor ds. ochrony środowiska w Urzędzie Miejskim w Kolbuszowej. - W załączeniu została przesłana uchwała Zarządu Powiatu Kolbuszowskiego - dodał nasz rozmówca. 

Pozwolenie na wycinkę wydane zostało 9 stycznia tego roku. - Pragnę dodać, że to właściciel drzew zdecyduje o ich usunięciu - zaznaczył kierownik referatu. 

Taką decyzję ostatecznie podjęto i drzewa zostały wycięte. O planach dotyczących wycinki Józef Kardyś, starosta kolbuszowski, mówił podczas ostatniej sesji. Pisaliśmy o tym tutaj: 13 drzew do ścięcia w Kolbuszowej.

CZYTAJ TEŻ: Drzewa na Bytnara do ścięcia? Magistrat odpowiada
 

js

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Klop
Klop 24.01.2020, 09:52
Tragedia zamiast sadzic wycina się.

Pozostałe