Obraźliwy napis na mieleckiej obwodnicy? - Jest kłamstwem, godzi w dobre imię spółki - czytamy w komunikacie

  • 25.01.2020, 20:00
  • szb/opr.bp

Podziel się:

Oceń:

Obraźliwy napis na mieleckiej obwodnicy? - Jest kłamstwem, godzi w dobre imię spółki - czytamy w komunikacie Fot. szb Napis znajduje się na obwodnicy Mielca.
Na mieleckiej obwodnicy w rejonie zjazdu na cmentarz komunalny ktoś napisał na ekranach dźwięko-chłonnych napis cyt. "Kronospan zabija Mielec".

Nie wiadomo, kto napisał te słowa. O sytuacji powiadomiony jest już zarządca drogi, czyli Podkarpacki Zarząd Dróg. Do tematu odnieśli się także przedstawiciele Zakładu Kronospan w Mielcu.
CZYTAJ DALEJ

 
szb/opr.bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe