Trwa zbiórka dla 8-letniej Emilki z Kolbuszowej. Ty też możesz pomóc

  • 01.02.2020, 20:30 (aktualizacja 01.02.2020, 20:34)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Trwa zbiórka dla 8-letniej Emilki z Kolbuszowej. Ty też możesz pomóc Fot. siepomaga.pl Pieniądze zbierane są na diagnostykę neurologiczną w Schon Klinik w Niemczech.
Rodzice dziewczynki zbierają pieniądze na kosztowną diagnostykę neurologiczną w Niemczech. - Serduszko Emilki udało się uratować, teraz ratujemy ją przed padaczką - piszą.

O Emilce pisaliśmy kilka lat temu, kiedy jej rodzice zbierali pieniądze na operację jej serduszka. Dziewczynka urodziła się z wadą tego narządu. W trzecim miesiącu życia była operowana. Doszło do niedotlenienia i sepsy. 

- Trzy miesiące trwała walka o jej życie. Gdy wszystko się uspokoiło pojawiły się kolejne problemy - wspominają rodzice.

Niedotlenienie pooperacyjne spowodowało uszkodzenie mózgu dziecka. Niedługo później stan serduszka Emilki się pogorszył i dziewczynka przeszła kolejną operację. Niestety, uszkodzenia, które Emilce pozostały po pierwszej operacji, zakażeniu i przebytych reanimacjach objawiły się napadami padaczkowymi. 

- Ta nierówna walka trwa już 5 lat. Każdy napad powoduje spustoszenie w mózgu Emilki i zabiera nam część z tego, co z takim trudem wypracowaliśmy. Tylko pozbycie się napadów daje nam szansę na to, że Emilka znów będzie mogła się rozwijać, w przeciwnym razie wszystkie nasze wysiłki to „syzyfowa praca” - piszą na stronie siepogmaga.pl rodzice dziewczynki. 

Rodzice ośmiolatki dowiedzieli się o operacyjnym leczeniu padaczki w Schön Klinik w Niemczech. Po wysłaniu dokumentacji medycznej Emilki ostali zaproszenie na wstępne badania, które wykażą czy lekarze z kliniki podejmą się przeprowadzenia operacji.

- Dlatego jeszcze raz bardzo prosimy o pomoc dla naszej córeczki, mamy ogromna nadzieję, że gdy pozbędziemy się tego wielkiego problemu jakim jest padaczka nareszcie ruszymy bez przeszkód do przodu. Bardzo na Was liczymy!!! - apelują. 

LINK DO ZBIÓRKI >>> TUTAJ <<<

 

  

js

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
naczelny konfident
naczelny konfident 02.02.2020, 20:32
trzymaj sie 

Pozostałe