Tego jeszcze u nas nie było! Urzędnik przyjedzie do Twojego domu

  • 05.02.2020, 11:19 (aktualizacja 05.02.2020, 13:18)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Tego jeszcze u nas nie było! Urzędnik przyjedzie do Twojego domu Fot. Archiwum Należy wyjaśnić, czego sprawa dotyczy i podać numer telefonu do kontaktu.
Osoby w podeszłym wieku, schorowane lub niepełnosprawne, mające trudności z dotarciem do siedziby magistratu, będą mogły liczyć na pomoc pracowników urzędu. Przyjadą oni do ich miejsca zamieszkania na terenie gminy Niwiska.

Urząd Gminy Niwiska jest przyjazny mieszkańcom. Kolejnym krokiem na tej drodze jest wprowadzenie usługi "Mobilny urzędnik". Wystarczy zgłosić się w wybrany sposób do sekretariatu urzędu telefonicznie bądź wysyłając maila ze zgłoszeniem. 

 Taką potrzebę można również zgłosić poprzez kontakt osobisty. Może to zrobić opiekun osoby, która chce skorzystać z pomocy jak i sąsiad czy członek rodziny.

W zgłoszeniu wystarczy poinformować o potrzebie skorzystania z pomocy "Mobilnego urzędnika". Należy wyjaśnić, czego sprawa dotyczy i podać numer telefonu do kontaktu. Następnie pracownik Urzędu Gminy Niwiska skontaktuje się z mieszkańcem, aby ustalić sposób załatwienia sprawy i dogodny dla osoby zgłaszającej termin wizyty. Przedstawiciel magistratu dostarczy potrzebne dokumenty do domu i pomoże w ich wypełnieniu. Koordynatorem usługi "Mobilny urzędnik" jest pracownik sekretariatu urzędu w Niwiskach.

- Mam nadzieję, że nowa usługa będzie dogodna dla mieszkańców - podsumowała Elżbieta Wróbel, wójt gminy Niwiska.

 

Dane kontaktowe Urzędu Gminy w Niwiskach:

Tel.: 17 2279 704

Adres e-mail:
[email protected]
ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kolb
kolb 05.02.2020, 16:21
Wzorcowa inicjatywa ! Brawo Pani Wójt !

Pozostałe