HALOWA PIŁKA NOŻNA. Zawody oldbojów, Kolbuszowianka trzecia na Podkarpaciu

  • 05.02.2020, 12:15 (aktualizacja 14.02.2020, 12:30)
  • Marcin Jastrzębski

Podziel się:

Oceń:

HALOWA PIŁKA NOŻNA. Zawody oldbojów, Kolbuszowianka trzecia na Podkarpaciu Fot. Archiwum
W zimowej przerwie między rundami więcej czasu na wspólne granie mają starsi wychowankowie Kolbuszowianki. Drużyna oldbojów pokazała się w zawodach w Pysznicy i w Zawierciu.

W Pysznicy 18 stycznia odbyły się kolejne mistrzostwa Podkarpacia. Nasza drużyna trafiła tam do mocnej grupy, w której musiała walczyć m.in. z Heiro Rzeszów, Oldbojami Sędziszowa Małopolskiego i Serwatką Żabno. Nasz zespół pokonał miejscową Pysznicę 5:1, potem ograł 2:0 kolegów z Sędziszowa. Następnie wygrał z Heiro Rzeszów 2:0, a na koniec przegrał 1:2 z Serwatką Żabno. 

Z dorobkiem 9 punktów nasza ekipa wyszła z grupy z drugiego miejsca. W półfinale trafiła na późniejszego triumfatora wojewódzkiej zabawy – Polonię Rzezów. Dysponująca większymi możliwościami sportowymi i organizacyjnymi Polonia pokonała nasz KKS 3:1. Nasi tę stratę powetowali sobie świetną grą w spotkaniu o trzecie miejsce. KKS pokonał w nim aż 9:1 oldbojów z Krosna. Wyróżnił się Tomasz Warzocha. Zdobył aż 14 bramek. Naszą drużynę reprezentowali: Stanisław Pruś, Krzysztof Mitura, Stanisław Pastuła, Łukasz Cetnarski, Waldemar Mazurek, Tomasz Warzocha, Paweł Skupiński, Norbert Król.

W miniony weekend Kolbuszowianka powalczyła w rozegranych w Zawierciu mistrzostwach Polski oldbojów. Nasz zespół trafił do bardzo mocnej grupy. Na początek uległ Polonii Warszawa 1:4,  następnie zremisował z MOZ Kielce 3:3. Potem przegrał 2:9 z GKS-em Jastrzębie, a na koniec uległ 2:3 Westovii Tarnów. Na grupowym etapie rywalizację zakończyła również Polonia Rzeszów. – Poziom rywalizacji w tych mistrzostwach jest bardzo wysoki – przyznaje jeden z zawodników naszej ekipy Waldemar Mazurek.

Marcin Jastrzębski

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Janusz
Janusz 05.02.2020, 13:08
Brawo

Pozostałe