Z PODKARPACIA. Szczeniaczki zmarły z wychłodzenia [FOTO]

  • 06.02.2020, 09:31
  • mk/opr.ap

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Szczeniaczki zmarły z wychłodzenia [FOTO] Fot. Wesoły Kundelek
Sunia oszczeniła się na kompostowniku. Wszystkie młode zmarły z wychłodzenia. Miejscowość Orzechówka gm Jasienica Rosielna.

Sunia została znaleziona, jest już zabezpieczona i przebywa w naszym schronisku, jest już czysta i jest jej ciepło jednak w oczach widać smutek. 

Opiekunowie ze schroniska nazwali ją Merci. 

Czasami nasza praca śni nam się po nocach, a podobno nic nie przeraża weterynarza. Takie widoki jak dzisiejsze zgłoszenie pozostaje w pamięci - mówią ze smutkiem pracownicy Wesołego Kundelka. 

mk/opr.ap

Zdjęcia (4)


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Mariusz
Mariusz 07.02.2020, 12:49
Takie rzeczy się zdarzały ,zdarzają i będę się zdarzyć nie powinna być to sensacja i jeszcze dla przypomnienia ,umiera człowiek a nie pies.
Ola
Ola 06.02.2020, 17:12
Brak słów:(
SzkodaMiśtyimłodych
SzkodaMiśtyimłodych 06.02.2020, 09:38
?

Pozostałe