Ponad 100 osób na "Łojdiridi" w Kolbuszowej Górnej [FOTO] [VIDEO] 

  • 13.02.2020, 07:30
  • js

Podziel się:

Oceń:

Ponad 100 osób na "Łojdiridi" w Kolbuszowej Górnej [FOTO] [VIDEO] Fot. Stowarzyszenie "Gdzieś Tu"
Sukcesem zakończyło ósme spotkanie z tradycjami Rzeszowszczyzny. W sobotę, 8 lutego, w Kolbuszowej Górnej bawiła się rekordowa liczba osób.

Na sali w tzw "klubie" w Kolbuszowej Górnej bawiło się ponad 100 osób. - Tę edycję imprezy należy zaliczyć do kategorii zdecydowanie udanych. Był to z pewnością rekord, jeśli chodzi o frekwencję - mówi Wojciech Dulski ze Stowarzyszenia "Gdzieś Tu", które było głównym organizatorem "Łojdiridi". -  Dobra współorganizacja (MDK w Kolbuszowej i KGW w Kolbuszowej Górnej) i promocja w mediach wpłynęły pozytywnie na przebieg wydarzenia. Udało nam się również zaprosić kapele, które grają na mistrzowskim poziomie. Dla nas to chyba najlepsza edycja do tej pory i z tego, co zdążyliśmy usłyszeć, uczestnicy czekają na kolejne wydarzenie tego typu - dodaje nasz rozmówca. 

Jeszcze przed potańcówką zorganizowane zostały warsztatowy taneczne. Wzięło w nich udział ok. 40 osób. Później na sali robiło się coraz tłoczniej. 

Zobacz nagranie na następnej stronie.

js

Zdjęcia (36)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe