Z PODKARPACIA. Pod kościołem będą zbierać głosy poparcia na Andrzeja Dudę

  • 14.02.2020, 20:30
  • DJ

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Pod kościołem będą zbierać głosy poparcia na Andrzeja Dudę Fot. Archiwum Proboszcz nakłaniał do głosowania na Andrzeja Dudę?
Wybory prezydenckie już za rogiem - każdy zatem stara się uzyskać głosy za wszelką cenę. Na jednej z podkarpackich parafii, postanowiono pomóc Andrzejowi Dudzie.

- Za tydzień po każdej Mszy Św. członkowie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej będą zbierać podpisy popierające kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta, w celu zarejestrowania Komitetu Wyborczego. Osoby chcące wyrazić swoje poparcie będą potrzebowały numer PESEL

- takie ogłoszenie miał odczytać na zakończenie mszy świętej w(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

DJ

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Andrzej
Andrzej 16.02.2020, 11:46
Ludu mój ludu ......
Jozek
Jozek 15.02.2020, 20:48
Rewelacja ! Kościół nie jest miejsce agitacji . To dom modlitwy , ale proboszczowie przesadzają -robicie złą robotę z tą agitacją , a potem autorytet kościoła upada. Kościół tez popierał wcześniej Wałęsę .

Pozostałe