Z REGIONU. Tańczyli aby zwrócić uwagę na problem przemocy seksualnej [FOTO, VIDEO]

  • 18.02.2020, 13:36 (aktualizacja 18.02.2020, 13:40)
  • szb/opr.ap

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Tańczyli aby zwrócić uwagę na problem przemocy seksualnej [FOTO, VIDEO]
Miasto Mielec przyłączyło się do społecznej akcji „Nazywam się Miliard / One Billion Rising Poland”. W poniedziałek doszło do ulicznego performanceu, gdzie kilkadziesiąt osób wspólnie tańczyło na placu AK w Mielcu. Siedem lat temu po raz pierwszy kobiety na całym świecie wspólnie protestowały przeciwko przemocy seksualnej i fizycznej. W ciągu kolejnych lat do akcji przyłączały się kobiety z kolejnych krajów.

Wspólnym mianownikiem całej akcji jest taniec – bo tańcząc człowiek rządzi swoim ciałem, a

  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

szb/opr.ap

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Blj
Blj 18.02.2020, 17:08
Przecież jak inżynierowie z Afryki się wysadzali, malowanie kreda położyło temu kres trochę wiary :)
Óczony
Óczony 18.02.2020, 16:07
Zamiast edukować i zachęcać kobiety do wzięcia spraw w swoje ręce w przypadku zbyt krewkiego partnera, to lepiej wydać te pieniądze na jakąś szopkę, która jedyne co wywoła to uśmiech politowania, a dodatkowo odbierze dręczonym kobietom wiarę w jakąkolwiek szansę pomocy i poprawy ich sytuacji.

Pozostałe