Turniej sołectw w Niwiskach za nami. Zobacz zdjecia

  • 21.02.2020, 19:00
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Turniej sołectw w Niwiskach za nami. Zobacz zdjecia Fot. B. Posłuszny Panie i panowie z Zapola zaśpiewali skoczną piosenkę.
W niedzielę, 16 lutego, w SP w Niwiskach odbył się XIII Turniej Sołectw Gminy Niwiska. Wzięło w nim udział osiem reprezentacji sołectw z całej gminy.

Rozegrano pięć konkurencji, które wymagały kreatywności i poczucia humoru. Jednym z zadań postawionych przed sołtysami było przygotowanie utworu o swej miejscowości. Kolejną  konkurencją były wielopokoleniowe tańce, których wykonanie bardzo spodobało się widowni. Mieszkańcy gminy wcielili się także w znane postacie polskiej sceny muzycznej. Widzowie mogli podziwiać także plakaty o tematyce antyuzależnieniowej, mające zwrócić ich uwagę  na zdrowy tryb życia.

W czasie ostatniej konkurencji sołtysi przebrani w królewskie szaty weszli w towarzystwie swoich świt, tworząc piękny korowód. Prezentowali stroje wykonane z materiałów z odzysku. - Nasza impreza bowiem ma na celu nie tylko integrację sołectw, ale również upowszechnienie wykorzystywania materiałów z recyklingu - czytamy na stronie urzędu.

bp

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Kolba
Kolba 22.02.2020, 11:46
Impreza w sam raz na Niwiska.i okoliczne Wioski. Brawo

Pozostałe