Z REGIONU. Skatowali go za telefon

  • 25.02.2020, 14:15
  • ms/opr.ap

Podziel się:

Oceń:

Z REGIONU. Skatowali go za telefon ms 20 lutego na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec podejrzanych środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.
Mieli kopać go w twarz... leżącego, bez szans jakiejkolwiek obrony. Maltretowany przez dwóch oprawców doznał urazu twarzy z obustronnym wielomiejscowym złamaniem kości nosa z przemieszczeniem odłamów kostnych. A wszystko dla telefonu komórkowego za 600 zł.

Dwóch mężczyzn 9 lutego przy ul. Wierzynka w Rzeszowie miało napaść na 27-letniego Michała W. Upatrzyli sobie jego telefon komórkowy marki Sony Xperia o wartości 600 zł.

  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

ms/opr.ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe