KARATE. Trzy medale w Wojniczu

  • 26.02.2020, 09:06 (aktualizacja 26.02.2020, 20:57)
  • mj

Podziel się:

Oceń:

KARATE. Trzy medale w Wojniczu Archiwum klubowe Kolbuszowscy karatecy postarali się o dobre wyniki w zawodach w Wojniczu. Na zdjęciu pd lewej sensei Marcin Jemioło, Piotr Strzępka, Jakub Bryk, Jakub Bąba, Hubert Bąba, Mateusz Sudoł oraz sekundant/opiekun Krzysztof Micek.
Siedmiu reprezentantów Kolbuszowskiego Klubu Kyokushin Karate wzięło udział w rozegranych w Wojniczu zawodach. Nasi przywieźli trzy medale.

Impreza odbyła się 15 lutego. W zmaganiach udział wzięło ponad 270 zawodników z trzech państw (Polska, Chorwacja, Austria) i 34 klubów z całej Polski. Organizatorem turnieju był WKS Kyokushin Karate. - Zawody stały na wysokim poziomie organizacyjnym,

jak i pod względem umiejętności uczestników. Zawodnicy startowali w konkurencji kumite (walka z rywalem) z podziałem na kategorie wiekowe – opisywał Marcin Jemioło, trener Kolbuszowskie KKK.

Nasz klub reprezentowało się 7 zawodników: Hubert Bąba, Jakub Bąba, Jakub Bryk, Piotr Strzępka, Mateusz Sudoł, Paweł Nowak, Kacper Duda. W sumie kolbuszowskie klub zdobył trzy medale: srebrny i dwa brązowe. 

Drugie miejsce zajął Hubert Bąba, a na najniższym stopniu podium stawali Kacper Duda i Paweł Nowak. - Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Jest to dobry prognostyk przed mistrzostwami Podkarpacia (29 lutego) organizowanymi przez Mielecki Klub Kyokushin Karate – dodaje Marcin Jemioło.

mj

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ja
Ja 26.02.2020, 18:13
Na zdjeciu nie jest Tomasz Strzepka tylko Piotr Strzępka

Pozostałe