Chcesz pomóc? Oddaj plastikowe zakrętki

  • 29.02.2020, 21:08
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Chcesz pomóc? Oddaj plastikowe zakrętki Fot. Archiwum Nakrętki można zostawić na korytarzu, przy wejściu do redakcji (na piętrze).
Każdego dnia odkręcamy plastikowe butelki, a nakrętki z reguły lądują w koszu na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać.

Zebrane nakrętki sprzedawane są firmie recyklingowej, a pozyskane w ten sposób pieniądze wydawane są na leczenie, rehabilitację czy zakup specjalistycznego sprzętu dla potrzebującej osoby. 

Cały czas plastikowe nakrętki możesz zostawić w redakcji tygodnika Korso Kolbuszowskie przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej. W akcję mogą zaangażować się wszyscy. 

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe