GMINA NIWISKA. Będą pieniądze na muzykę

  • 29.02.2020, 22:14
  • ap

Podziel się:

Oceń:

GMINA NIWISKA. Będą pieniądze na muzykę Fot. Archiwum
Pieniądze z dofinansowania przeznaczone zostaną na zakup wyposażenia dla szkoły. Jaka kwota zasili placówkę?

Szkoła Muzyczna  I stopnia w Niwiskach w Niwiskach dzięki wspólnym staraniom z gminą Niwiska otrzyma 100 tys. zł od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Pieniądze posłużą na realizacje zadania "Zakup wyposażenia dla Szkoły Muzycznej I stopnia w Niwiskach na potrzeby szkolnictwa artystycznego". Całkowita wartość zadania wynosi 125 tys. zł. 

- Przedmiotowe zadanie stanowi kontynuację wcześniej poniesionych wydatków mających na celu zwiększenie potencjału szkoły muzycznej w celu prowadzenia edukacji artystycznej - wyjaśniają pracownicy magistratu w Niwiskach. 

Realizacja przedsięwzięcia jest kompleksowym podejściem mającym na względzie rozwój placówki. Realizacja przedmiotowego zadania pozwoli rozszerzyć ofertę edukacyjną szkolnictwa artystycznego na terenie gminy Niwiska. 

Dotacja od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Niwiska zajmują 10. miejsce na liście rankingowej spośród 171 wniosków.
ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Jozek
Jozek 02.03.2020, 09:21
Niwiska w końcu coś widzą poza sportem. Do tej pory tylko dodatkowe lekcje SKS ( wszyscy mają dość a gmina się tym chełpi), orliki , puchary , rozgrywki , Niwa itp . Muzyka łagodzi obyczaje - nareszcie świetna , naprawdę dobra inwestycja.

Pozostałe