SPORT. Terminarz rundy wiosennej mieleckiej A klasy

  • 02.03.2020, 15:06 (aktualizacja 02.03.2020, 15:20)
  • mj

Podziel się:

Oceń:

SPORT. Terminarz rundy wiosennej mieleckiej A klasy Fot. Archiwum Korso
Komisja Gier podokręgu Rzeszów podała cały terminarz gier na rundę rewanżową. Drużyny będą rywalizować w Wielką Sobotę, a dodatkowo zaliczą jedną kolejkę w środę, 20 maja.

16. kolejka – 14/15 marca

  • Orły Ruda - Piast Wadowice Górne
  • Zacisze Trześń - Pitmark Jaślany
  • Start Wola Mielecka - Sokół II Kolbuszowa Dolna
  • Barka Breń Osuchowski - Czarni Trześń
  • LKS Babicha - Atut Podborze
  • Dromader Chrząstów - Tempo Cmolas
  • Raniżovia Raniżów - LKS Hucina
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Złotniczanka Złotniki

 

17. kolejka – 21/22 marca

  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Orły Ruda
  • Złotniczanka Złotniki - Raniżovia Raniżów
  • LKS Hucina - Dromader Chrząstów
  • Tempo Cmolas - LKS Babicha
  • Atut Podborze - Barka Breń Osuchowski
  • Czarni Trześń - Start Wola Mielecka
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna - Zacisze Trześń
  • Pitmark Jaślany - Piast Wadowice Górne

 

18. kolejka – 28/29 marca

  • Orły Ruda - Pitmark Jaślany
  • Piast Wadowice Górne - Sokół II Kolbuszowa Dolna
  • Zacisze Trześń - Czarni Trześń
  • Start Wola Mielecka - Atut Podborze
  • Barka Breń Osuchowski - Tempo Cmolas
  • LKS Babicha - LKS Hucina
  • Dromader Chrząstów - Złotniczanka Złotniki
  • Raniżovia Raniżów - Ostrovia Ostrowy Baranowskie

 

19. kolejka - 4-5 kwietnia

  • Raniżovia Raniżów - Orły Ruda
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Dromader Chrząstów
  • Złotniczanka Złotniki - LKS Babicha
  • LKS Hucina - Barka Breń Osuchowski
  • Tempo Cmolas - Start Wola Mielecka
  • Atut Podborze - Zacisze Trześń
  • Czarni Trześń - Piast Wadowice Górne
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna - Pitmark Jaślany

 

20. kolejka - 11 kwietnia (Wielka Sobota)

  • Czarni Trześń - Pitmark Jaślany
  • Orły Ruda - Sokół II Kolbuszowa Dolna
  • Piast Wadowice Górne - Atut Podborze
  • Zacisze Trześń - Tempo Cmolas
  • Start Wola Mielecka - LKS Hucina
  • Barka Breń Osuchowski - Złotniczanka Złotniki
  • LKS Babicha - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Dromader Chrząstów - Raniżovia Raniżów

 

21. kolejka – 18/19 kwietnia

  • Dromader Chrząstów - Orły Ruda
  • Raniżovia Raniżów - LKS Babicha
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Barka Breń Osuchowski
  • Złotniczanka Złotniki - Start Wola Mielecka
  • LKS Hucina - Zacisze Trześń
  • Tempo Cmolas - Piast Wadowice Górne
  • Atut Podborze - Pitmark Jaślany
  • Czarni Trześń - Sokół II Kolbuszowa Dolna

 

22. kolejka – 25/26 kwietnia

  • Orły Ruda - Czarni Trześń
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna - Atut Podborze
  • Pitmark Jaślany - Tempo Cmolas
  • Piast Wadowice Górne - LKS Hucina
  • Zacisze Trześń - Złotniczanka Złotniki
  • Start Wola Mielecka - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Barka Breń Osuchowski - Raniżovia Raniżów
  • LKS Babicha - Dromader Chrząstów

 

23. kolejka – 1-3 maja

  • LKS Babicha - Orły Ruda
  • Dromader Chrząstów - Barka Breń Osuchowski
  • Raniżovia Raniżów - Start Wola Mielecka
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Zacisze Trześń
  • Złotniczanka Złotniki - Piast Wadowice Górne
  • LKS Hucina - Pitmark Jaślany
  • Tempo Cmolas - Sokół II Kolbuszowa Dolna
  • Atut Podborze - Czarni Trześń

 

24. kolejka – 9/10 maja

  • Orły Ruda - Atut Podborze
  • Czarni Trześń - Tempo Cmolas
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna - LKS Hucina
  • Pitmark Jaślany - Złotniczanka Złotniki
  • Piast Wadowice Górne - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Zacisze Trześń - Raniżovia Raniżów
  • Start Wola Mielecka - Dromader Chrząstów
  • Barka Breń Osuchowski - LKS Babicha

 

25. kolejka – 16/17 maja

  • Barka Breń Osuchowski - Orły Ruda
  • LKS Babicha - Start Wola Mielecka
  • Dromader Chrząstów - Zacisze Trześń
  • Raniżovia Raniżów - Piast Wadowice Górne
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Pitmark Jaślany
  • Złotniczanka Złotniki - Sokół II Kolbuszowa Dolna
  • LKS Hucina - Czarni Trześń
  • Tempo Cmolas - Atut Podborze

 

26. kolejka - 20 maja (środa)

  • Orły Ruda - Tempo Cmolas
  • Atut Podborze - LKS Hucina
  • Czarni Trześń - Złotniczanka Złotniki
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Pitmark Jaślany - Raniżovia Raniżów
  • Piast Wadowice Górne - Dromader Chrząstów
  • Zacisze Trześń - LKS Babicha
  • Start Wola Mielecka - Barka Breń Osuchowski

 

27. kolejka – 23/24 maja

  • Start Wola Mielecka - Orły Ruda
  • Barka Breń Osuchowski - Zacisze Trześń
  • LKS Babicha - Piast Wadowice Górne
  • Dromader Chrząstów - Pitmark Jaślany
  • Raniżovia Raniżów - Sokół II Kolbuszowa Dolna
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Czarni Trześń
  • Złotniczanka Złotniki - Atut Podborze
  • LKS Hucina - Tempo Cmolas

 

28. kolejka – 30/31 maja

  • Orły Ruda - LKS Hucina
  • Tempo Cmolas - Złotniczanka Złotniki
  • Atut Podborze - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Czarni Trześń - Raniżovia Raniżów
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna - Dromader Chrząstów
  • Pitmark Jaślany - LKS Babicha
  • Piast Wadowice Górne - Barka Breń Osuchowski
  • Zacisze Trześń - Start Wola Mielecka

 

29. kolejka – 6/7 czerwca

  • Zacisze Trześń - Orły Ruda
  • Start Wola Mielecka - Piast Wadowice Górne
  • Barka Breń Osuchowski - Pitmark Jaślany
  • LKS Babicha - Sokół II Kolbuszowa Dolna
  • Dromader Chrząstów - Czarni Trześń
  • Raniżovia Raniżów - Atut Podborze
  • Ostrovia Ostrowy Baranowskie - Tempo Cmolas
  • Złotniczanka Złotniki - LKS Hucina

 

30. kolejka - 13/14 czerwca

  • Orły Ruda - Złotniczanka Złotniki
  • LKS Hucina - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
  • Tempo Cmolas - Raniżovia Raniżów
  • Atut Podborze - Dromader Chrząstów
  • Czarni Trześń - LKS Babicha
  • Sokół II Kolbuszowa Dolna - Barka Breń Osuchowski
  • Pitmark Jaślany - Start Wola Mielecka
  • Piast Wadowice Górne - Zacisze Trześń
mj

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe