GMINA KOLBUSZOWA. Burmistrz apeluje do mieszkańców

  • 03.03.2020, 08:30 (aktualizacja 03.03.2020, 10:44)
  • js

Podziel się:

Oceń:

GMINA KOLBUSZOWA. Burmistrz apeluje do mieszkańców Fot. Joanna Serafin We wrześniu 2019 roku silny wiatr powalił jedno z drzew na kolbuszowskim rynku.
Włodarz gminy Kolbuszowa zwraca się z prośbą do właścicieli nieruchomości. Chodzi o materialne straty i bezpieczeństwo.

- W związku z często występującymi w naszym rejonie silnymi wiatrami zwracam się z prośbą do wszystkich właścicieli nieruchomości, szczególnie nieruchomości zabudowanych budynkami mieszkalnymi o dokonanie przeglądu występujących tam drzew, pod kątem ich stanu zdrowotnego - czytamy na stronie kolbuszowskiego magistratu.

Jak zaznacza burmistrz Kolbuszowej, drzewa chore są poważnym zagrożenie dla mienia, zdrowia i życia ludzi. - Zatem wszyscy musimy zadbać o nasze bezpieczeństwo i bezpieczeństwo osób przebywających w pobliżu - zauważa szef gminy Kolbuszowa. 

Burmistrz prosi również, aby w czasie wystąpienia intensywnych opadów np. śniegi oraz silnych wiatrów, nie parkować samochodów w pobliżu drzew, a także nie przebywajmy w ich bezpośrednim sąsiedztwie.

- Stosując się do zapowiadanych przez IMiGW  prognoz  i ostrzeżeń zapobiegniemy powstaniu wielu materialnych strat oraz zapewnimy sobie bezpieczeństwo - apeluje burmistrz. 

ZOBACZ TEŻ

js

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
 Forester.
Forester. 03.03.2020, 19:23
Najlepiej wyciąć wszystkie drzewa w mieście i będzie Sahara.

Pozostałe