KORONAWIRUS. Burmistrz apeluje do mieszkańców

  • 11.03.2020, 15:04 (aktualizacja 11.03.2020, 18:05)
  • ap

Podziel się:

Oceń:

KORONAWIRUS. Burmistrz apeluje do mieszkańców Fot. Archiwum
- Informujemy, że w związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami rządowymi od 12 marca do 25 marca na terenie Gminy Kolbuszowa zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych oraz zamknięte jednostki kulturalno-sportowe tj. Kryta Pływalnia „Fregata”, Miejski Dom Kultury i jego file oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Kolbuszowej i jej filie - czytamy na stronie internetowej urzędu miejskiego w Kolbuszowej.

Urząd Miejski w Kolbuszowej funkcjonuje normalnie i jest do Państwa dyspozycji, jednak  w celu ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby zwracamy się z prośbą o odroczenie, w miarę możliwości, załatwiania spraw  osobiście w urzędzie i podległych jednostkach organizacyjnych.

Wszelkich płatności (podatkowe, za gospodarowanie odpadami) można dokonywać przelewami poprzez systemy bankowości elektronicznej (na tzw. indywidualne mikrorachunki bankowe, które znajdują się w zawiadomieniu o wysokości opłaty). Wiele spraw można również omówić, załatwić przez telefon lub drogą mailową.

- Apelujemy także o przestrzeganie zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej i stosowania się do wytycznych służb sanitarnych w zakresie kwarantanny i zasad higieny - dodaje Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej. 

ap

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe