Burmistrz Kolbuszowej: Nadszedł dla nas wszystkich czas próby

  • 15.03.2020, 13:24 (aktualizacja 15.03.2020, 13:35)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Burmistrz Kolbuszowej: Nadszedł dla nas wszystkich czas próby Fot. Joanna Serafin Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej.
Jan Zuba, burmistrz gminy Kolbuszowa, skierował dzisiaj (15 marca) kolejny komunikat do mieszkańców. - Wykażmy się odpowiedzialnością i bądźmy solidarni - apeluje.

Burmistrz prosi o to, aby wzajemnie pomagać sobie w codziennym życiu, by powstrzymać rozszerzającą się epidemię koronawirusa.

- Ograniczajmy do minimum wyjścia z domu. Zwróćmy szczególną uwagę na seniorów, osoby niepełnosprawne, samotne. Potrzebna jest pomoc sąsiedzka, pomoc wolontariuszy. Korzystajmy z tele-porad, z Internetu, z e-recept, dokonujmy płatności rachunków, podatków, rachunków za media, korzystając z e-bankowości - apeluje.

Samorządowiec prosi także o stosowanie się do zaleceń służb sanitarnych, ministra zdrowia, wojewody podkarpackiego i obowiązujących ograniczeń wynikających z ogłoszonego 13 marca stanu zagrożenia epidemicznego. Zachęca do śledzenia na bieżąco informacje w mediach oraz na stronie internetowej gminy Kolbuszowa (kolbuszowa.pl).

- Urząd Miejski, Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej będą w tym czasie funkcjonować skupiając się na niesieniu pomocy mieszkańcom i załatwiając najpilniejsze sprawy - dodaje włodarz gminy. 

 

 

js

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
kolbuszowiak
kolbuszowiak 15.03.2020, 13:44
A co z podatkami do gminy. Panie zuba, może by pan przesunął termin płatności

Pozostałe