ESS-MED KOLBUSZOWA. Przede wszystkim udzielamy porad telefonicznych

  • 16.03.2020, 12:07 (aktualizacja 16.03.2020, 12:54)
  • js

Podziel się:

Oceń:

ESS-MED KOLBUSZOWA. Przede wszystkim udzielamy porad telefonicznych
Jak dostać się w Kolbuszowej do lekarza? Czy zostaniemy przyjęci? - to pytania, jakie od rana zadają nasi Czytelnicy.

- Działamy tak, jak jest to możliwe - mówi nam Ewa Szypuła-Stąpor, szefowa Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ESS-MED w Kolbuszowej. Jak wyjaśnia pani doktor, przede wszystkim, udzielane są porady na telefon. W ten sposób również wystawiane są e-recepty. Pacjent dostaje numer takiej e-recept do realizacji w aptece. Zwykle są to przypadki, gdy ktoś przyjmuje stałe leki. 

Co, jednak gdy ktoś źle się czuje i potrzebuje porady lekarza? Jak wyjaśnia pani doktor, najpierw wstępny wywiad prowadzony jest z pacjentem telefonicznie. Następnie lekarz oddzwania i decyduje o tym, czy tego pacjenta musi zobaczyć, czy wystarczy porada telefoniczna.

Jak zapewnia nasza rozmówczyni, osoby, które przyjdą do przychodni, nie zostaną odesłane z kwitkiem. - Jeżeli jest konieczna osobista wizyta u lekarza, to go przyjmujemy. Nie zostawiamy pacjentów w takiej sytuacji, że sami sobie muszą radzić - dodaje Ewa Szypuła-Stąpor. 

Podobnie w sytuacji, gdy potrzebne jest zwolnienie lekarskie. Tutaj każdy przypadek jest traktowany indywidualnie, w zależności od sytuacji. Na koniec szefowa ESS-MED-u dodaje, że lekarze nie wystawiają zwolnienia na opiekę nad dzieckiem zdrowym powyżej 8 roku życia. 

Jak sytuacja wygląda w pozostałych przychodniach w Kolbuszowej. O tym wkrótce.

Numer telefonu, pod którym lekarze ESS-MED-u udzielają porad 

  • 17 2272 607
  • 888 480 999

 

js

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
tomek
tomek 04.05.2020, 13:49
Lekarz weterynarii powiedział ,że porad telefonicznie to nawet właścicielowi psa nie udziela , bo musi go zobaczyć, obserwować jak działają podane leki .Ja się pytam po co są zatrudnieni lekarze , którzy pozamykali sie przed pacjentami w gabinetach, to niech siedzą w domu będzie taki sam efekt

Pozostałe