Do 100 zł bez wpisywania PIN-u. Nowe limity płatności zbliżeniowych

  • 19.03.2020, 06:42
  • js

Podziel się:

Oceń:

Do 100 zł bez wpisywania PIN-u. Nowe limity płatności zbliżeniowych Fot. Archiwum
Nie trzeba już będzie wpisywać czterocyfrowego kodu przy zakupach do 100 zł.

Visa zapowiedziała, że 19 marca zostanie podniesiony, z 50 zł do 100 zł, obowiązujący w Polsce limit dla transakcji zbliżeniowych. - W odpowiedzi na oczekiwania regulatora, handlowców i konsumentów, 19 marca 2020 r. obowiązujący w Polsce limit dla transakcji zbliżeniowych Visa bez podawania PIN-u (50 zł), zostanie podniesiony do wysokości 100 zł - czytamy w komunikacie Visa. 

Zakupy do 100 złotych bez PIN zapłacimy niebawem również kartą Mastercard od najbliższej soboty (21 marca). - Dzisiaj liczy się nie tylko szybkość i wygoda, ale również bezpieczeństwo, na wielu poziomach - zaznacza Mastercard.

Rezygnacja z płatności gotówką, na rzecz kart płatniczych, to profilaktyczne działanie, którego celem jest zmniejszenie prawdopodobieństwa zakażenia koronawirusem. 

js

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe