Z PODKARPACIA. Zakończyły się poszukiwania mężczyzny. Policja szukała 38-latka przy użyciu drona [FOTO]

  • 21.03.2020, 20:00
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Z PODKARPACIA. Zakończyły się poszukiwania mężczyzny. Policja szukała 38-latka przy użyciu drona [FOTO] Fot. KPP Przeworsk Mężczyzny szukała m.in. policja i straż pożarna.
Przeworscy policjanci, wspólnie ze strażakami, prowadzili poszukiwania za zaginionym mieszkańcem gminy Dubiecko. 38-latek, w rejonie kompleksu leśnego w Hadlach Kańczuckich, wysiadł z samochodu, którym podróżował i poszedł w głąb lasu. Wczoraj mężczyzna został odnaleziony.

W środę rano, policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 38-letniego mieszkańca gminy Dubiecko.

Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania i w okolicy parku miejskiego w Przeworsku zauważyli samochód, który należał do mężczyzny. Po chwili, w parku policjanci również odnaleźli zaginionego 38-latka. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Mężczyzna został zaopatrzony medycznie i przekazany rodzinie - relacjonuje KPP Przeworsk.

Mężczyzna, wracając do domu z członkiem swojej rodziny, w rejonie kompleksu leśnego w Hadlach Kańczuckich, gdy samochód się zatrzymał, nagle wysiadł z niego i poszedł w głąb lasu.

Z przekazanych informacji wynikało, że może grozić mu niebezpieczeństwo ze względów zdrowotnych. Funkcjonariusze ponownie rozpoczęli poszukiwania 38-latka - wyjaśnia policja.

Tym razem w akcję włączyła się również Państwowa Straż Pożarna, Ochotnicze Straże Pożarne z terenu gminy Jawornik Polski, gminy Zarzecze i Przeworska oraz Grupa Rajdowa PGR4x4. Do poszukiwań wykorzystany został dron z kamerą termowizyjną ze straży pożarnej z Przeworska. Natomiast tereny leśne, przy użyciu drona, zostały sprawdzone przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Wczoraj około godz. 4 rano, mężczyzna powrócił do miejsca zamieszkania.  

bp

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe