KORONAWIRUS. Tylko 5 wiernych na mszach i nabożeństwach

  • 24.03.2020, 18:12 (aktualizacja 24.03.2020, 18:33)
  • js

Podziel się:

Oceń:

KORONAWIRUS. Tylko 5 wiernych na mszach i nabożeństwach
W związku z epidemią koronawirusa rząd zdecydował, że we mszy świętej lub innym obrzędzie religijnym od 25 marca nie będzie mogło uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę.

- Bardzo prosimy, aby na codzienną mszę św. przychodził jeden przedstawiciel rodziny, która zamówiła intencję - móią duchowni z kolbuszowskiej kolegiaty. - Kancelarię i wszelkie dyżury zawieszamy. W sprawach ważnych prosimy dzwonić na numer 724 001 190 - dodają księża i apelują o pozostanie w domu. 

Prawdopodobnie od piątku wszystkie msze i nabożeństwa będą transmitowane na profilu facebookowym parafii oraz jej stronie internetowej. - Prosimy o odmawianie codziennie Modlitwy Pańskiej w łączności z papieżem Franciszkiem o ustanie pandemii - zachęcają. 

 

 

js

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe