Zaśmiecają Kolbuszową. Radny prosi o więcej koszy

  • 25.03.2020, 16:00
  • ap

Podziel się:

Oceń:

Zaśmiecają Kolbuszową. Radny prosi o więcej koszy Sprawę zgłosił Michał Karkur, radny z Kolbuszowej Górnej.
Kolejna z interpelacji radnego Karkuta dotyczy zwiększenia liczby koszy na śmieci.

Michał Karkut zgłasza szefowi gminy, że na ulicy Rzeszowskiej, Towarowej i Handlowej powinno dołożyć się koszy na śmieci. Samorządowiec uzasadnia swoją prośbę tym, że znajdujące się tam punkty gastronomiczne powodują, że spora część osób zapomina o obowiązku niezaśmiecania. 

- Niestety osób, które zaśmiecają nasze miasto, jest bardzo dużo i bardzo ciężko będzie wszystkich przekonać do prawidłowego zachowania - argumentuje radny Karkut. Podkreśla, że rzeczą, którą samorząd może zrobić, aby poprawić ten stan, jest montaż dodatkowych koszy. - Może to skłoni śmiecących do korzystania z nich i niewyrzucania śmieci pod płot i do rowów - argumentuje Michał Karkut. 

Radny prosi także, aby nie zapomnieć o drodze za rzeką w Kolbuszowej Górne, ponieważ i tam brakuje koszy. Na uwagę w tej kwestii zasługują także inne części miasta. 

ap

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Michas
Michas 25.03.2020, 23:13
Choć cenimy jego wkład w "obronę demokracji" na ziemi Kolbuszowskiej. Ja pitole dramat...

Pozostałe