KOLBUSZOWA. Kolejny baner pod szpitalem. Mieszkańcy dziękują służbie zdrowia

  • 25.03.2020, 20:14 (aktualizacja 27.03.2020, 19:57)
  • bp/ap

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Kolejny baner pod szpitalem. Mieszkańcy dziękują służbie zdrowia Mieszkańcy postanowili w ten sposób podziękować służbie zdrowia.
Tym razem kolejny baner został powieszony przy Szpitalu Powiatowym im. Jana Pawła II w Kolbuszowej.

Mieszkańcy postanowili w ten sposób podziękować i wyrazić uznanie dla lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek i całej służbie zdrowia, która dba o nasze zdrowie i w razie epidemii koronawirusa udzieli nam pierwszej pomocy. 

- Trzeba im podziękować, bo w razie zachorowań oni pierwsi podejmą walkę o nasze życie, ryzykując swoim i są najbardziej narażeni na zachorowania - mówi mieszkanka Kolbuszowej.

Podobny ostrzegawczy baner dotyczący epidemii koronawirusa ustawiony został przy krajowej drodze nr 9, między Kolbuszową a Kolbuszową Górną. O tym przeczytasz TUTAJ.

bp/ap

Zdjęcia (1)


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Aaaaaaaaaaa
Aaaaaaaaaaa 26.03.2020, 14:21
W tym szpitalu lekarzom nie ma za co dziękować . Całą robote odwalają pielęgniarki z Izby Przyjęć I Ratownicy . Oni są wystawieni na pierwszy ogień . A lekarze z oddziałów odmawiają przyjęcia telefonicznie bez badania chorego . Powinien być napis Izbo Przyjęć DZIĘKUJEMY .
Ja
Ja 26.03.2020, 10:16
Jestem wdzieczna pielegniarkom i lekarzom ale nie temu całemu dyrektorowi !
sAm
sAm 26.03.2020, 09:51
W kolbuszowskim szpitalu?????
kolbuszowiak
kolbuszowiak 26.03.2020, 08:33
a może by tak dyrektor ze starostą dorzucił im do pensji?? ale do tego trzeba mieć j...a. a oni raczej jest skłonny zamykać oddziały, zwalniać ludzi niż dawać premie
Aaaaaaa
Aaaaaaa 25.03.2020, 22:53
Lekarzom !!!!!!!!! A za co?????? Czarną robote odwalają pielęgniarki z Izby Przyjęć które wystawione są na pierwszy ogień i Ratownicy . Reszta siedzi i nic nie robi ,tylko narzeka i telefonicznie odmawia przyjęcia bez badania . Na banerze powinno być " Izbo Przyjęc dasz rade "

Pozostałe