Kolbuszowska fundacja organizuje zbiórkę dla szpitala

  • 26.03.2020, 18:14 (aktualizacja 26.03.2020, 18:29)
  • js

Podziel się:

Oceń:

Kolbuszowska fundacja organizuje zbiórkę dla szpitala Fot. Archiwum Korso
- W porozumieniu ze Szpitalem Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu, rozpoczynamy akcję zbierania pieniędzy na wyposażenie dla oddziału zakaźnego w tym szpitalu w walce z epidemią koronawirusa - poinformowała dzisiaj Regionalna Fundacja Rozwoju Serce.

Jak zauważają przedstawiciele fundacji, oddział ten, jako pierwsze ogniwo, diagnozuje mieszkańców naszego regionu.

- Tam trafiają ci, którzy mają podejrzenie lub rozpoznanie tej groźnej choroby. Dlatego można wpłacać dobrowolne datki/darowizny, aby personel tego oddziału nie został sparaliżowany przez brak potrzebnych materiałów medycznych, urządzeń, sprzętu medycznego, produktów leczniczych i wyposażenia - czytamy na facebookowym profilu fundacji.


WPŁAT MOŻNA DOKONAĆ NA RACHUNEK REGIONALNEJ FUNDACJI ROZWOJU SERCE:
53 1140 1225 0000 5350 6500 1005
dopisek: POMOC DLA ODDZIAŁU ZAKAŹNEGO W MIELCU

js

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe