KOLBUSZOWA. Zgoda radnych miejskich na niepłacenie

  • 29.03.2020, 12:12 (aktualizacja 29.03.2020, 12:20)
  • js

Podziel się:

Oceń:

KOLBUSZOWA. Zgoda radnych miejskich na niepłacenie Fot. J.Serafin Nie wiadomo, jak długo parkomaty będą nieczynne.
Kolbuszowscy samorządowcy zatwierdzili na ostatniej sesji (20 marca) zarządzenie burmistrza Kolbuszowej. Dotyczy ono płatnej strefy parkowania w centrum miasta.

Zgodnie z decyzją burmistrza Jana Zuby, od 16 marca zawieszony został nakaz uiszczania opłat za parkowanie na Placu Wolności.

W efekcie wyeliminowała ona konieczność bezpośredniego kontaktu kierowców z parkomatami, zaś kontrolerów zwolniła z obowiązku nadzoru nad strefą. Powodem takiej decyzji jest sytuacja kryzysowa spowodowana koronawirusem. 

Zarządzenie burmistrza zatwierdzili uchwałą radni miejscy, którzy byli w tym temacie jednomyślni. 

Obowiązek opłaty za miejsce parkingowe obowiązuje w centrum Kolbuszowej od 18 listopada 2019 roku. W godz. od 9 do 17 w dni robocze kierowcy płacili za miejsce na rynku 1 zł za godzinę. W sobotę, niedzielę i święta płatność za miejsca parkingowe nie obowiązywała.

js

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe