Kiepski żart z szyjących maseczki. Ktoś się podszywa pod Korso

  • 02.04.2020, 13:05 (aktualizacja 02.04.2020, 14:24)
  • red

Podziel się:

Oceń:

Kiepski żart z szyjących maseczki. Ktoś się podszywa pod Korso
- Uwaga! Osoby szyjące maseczki ochronne mogą spodziewać się kontroli Sanepidu - tak brzmi tytuł artykułu na korokolbuszowskie.pl, którego zdjęcie krąży wśród mieszkańców Kolbuszowej. To czyjś głupi żart! Nie daj się nabrać.

Na fotografii widać przeglądarkę otwartą na stronie naszego portalu. Tytuł mówi o planowanej kontroli, ale w pasku adresu widać, fragment oryginalnego nagłówka. 

- Ktoś podmienił tytuł, wykorzystując tę samą czcionkę, którą mamy na stronie - mówi Joanna Serafin, redaktor naczelna portalu. - Ten głupi żart może spowodować, że niektóre osoby, które zaangażowały się w szycie maseczek, mogą zrezygnować z udziału w tej szczytnej i bardzo potrzebnej akcji. Niestety dotarcie do twórcy tego fotomontażu jest mało możliwe. Nawet jeżeli miał to być tylko żart z okazji 1 kwietnia, to był on zupełnie nieudany - dodaje przedstawicielka portalu. 

Jeszcze dzisiaj (2 kwietnia) skontaktowaliśmy się z Barbarą Dudzińską, szefową kolbuszowskiego sanepidu, która potwierdziła, że żadne kontrole osób szyjących maseczki nie były i nie są planowane. Jak powiedziała pani inspektor, osoby zaangażowane w tę akcję robią po prostu dobrą robotę. 

Tutaj można zobaczyć oryginalny materiał, który został sprytnie zmieniony: Kolejne 5 zakażeń KORONAWIRUSEM na Podkarpaciu. Skąd są chorzy?

red

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe