Wstrzymane odczyty wodomierzy z powodu epidemii koronawirusa. Prześlij je SMS-em

  • 02.04.2020, 14:33 (aktualizacja 02.04.2020, 14:45)
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Wstrzymane odczyty wodomierzy z powodu epidemii koronawirusa. Prześlij je SMS-em Fot. ZGKiM Kolbuszowa Tabela przedstawia terminy odczytu.
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kolbuszowej informuje mieszkańców, że w związku z epidemią koronawirusa w kwietniu zostają wstrzymane odczyty wodomierzy wykonywane przez pracowników (nie dotyczy wodomierzy z odczytem radiowym)

- Prosimy mieszkańców miejscowości Widełka, Domatków, Świerczów, Nowa Wieś, Kłapówka oraz Kolbuszowa (odbiorcy nieposiadający wodomierzy z odczytem radiowym) o wskazanie odczytu wodomierza pod numerem telefonu 17 227 52 27 wew. 34 lub wysyłając wiadomość SMS pod numer 530 275 303 bądź poprzez naszą stronę internetową albo bezpośrednio na adres [email protected] - informują pracownicy ZGKiM w Kolbuszowej. 

W przypadku braku odczytu lub podanego po upływie terminu wykazanego w tabeli zakład wystawi fakturę, na podstawie średniego miesięcznego zużycia. Faktury zostawiane będą w skrzynkach pocztowych przez pracowników zakładu lub za pośrednictwem poczty.

bp

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe