Gmina Kolbuszowa przekazała pomoc dla szpitala w Kolbuszowej i Mielcu [FOTO]

  • 09.04.2020, 08:58 (aktualizacja 09.04.2020, 09:05)
  • bp

Podziel się:

Oceń:

Gmina Kolbuszowa przekazała pomoc dla szpitala w Kolbuszowej i Mielcu [FOTO] Fot. Archiwum Gmina przekazała pomoc szpitalom.
Samorząd gminy Kolbuszowa aktywnie przyłącza się do pomocy w walce z pandemią koronawirusa. Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska medycznego, burmistrz Kolbuszowej podjął decyzję o zakupie i przekazaniu dla szpitali środków ochrony indywidualnej.

Wśród zakupionych do placówek przedmiotów znalazły się mi.in. maseczki, rękawiczki, kombinezony, okulary czy ochraniacze na obuwie.

- Materiały ochronne trafiły do Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Kolbuszowej oraz Oddziału Nefrologii i Dializoterapii znajdującego się przy ul. Kolejowej w Kolbuszowej. Ponadto wspomnianymi środkami został wsparty Oddział Obserwacyjno-Zakaźny Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu - informuje kolbuszowski magistrat.

- Podejmowane przez samorząd działania mają na celu nie tylko wsparcie rzeczowe szpitali w tym trudnym okresie, ale są również wyrazem solidarności i formą podziękowań dla lokalnej służby zdrowia - podkreślają pracownicy urzędu.

bp

Zdjęcia (1)

Fot. UM Kolbuszowa

Fot. UM Kolbuszowa


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korsokolbuszowskie.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe